-
KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı TEKNOTERM YALITIM TAAH.DAN.´ya (Bu metinde "TEKNOTERM YALITIM TAAH.DAN." olarak kullanılacaktır) aittir.

TEKNOTERM YALITIM TAAH.DAN. internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, TEKNOTERM YALITIM TAAH.DAN. ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı TEKNOTERM YALITIM TAAH.DAN. internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini TEKNOTERM.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. TEKNOTERM.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

TEKNOTERM YALITIM TAAH.DAN. internet sitesini ziyaret eden ve TEKNOTERM YALITIM TAAH.DAN. sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2018 - TEKNOTERM YALITIM TAAH.DAN.. Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi